MHP Sulakyurt Belediye Başkan Adayı

Partinin Sulakyurt Belediye Başkan Adayı İsmail BİLDİK
MHP Sulakyurt Belediye Başkan Adayı
05 February 2014, Saat 14:17
Milliyetçi Hareket Partisi´nin güçlü olduğu yerlerden biri olan Sulakyurt´ta önceki gün seçim bürosu açılış töreni yapıldı. Partinin Sulakyurt Belediye Başkan Adayı İsmail Bildik´in seçim bürosu açılışına MHP Teşkilatı adeta destek çıkarması yaptı.
 
Genel merkez desteği
MHP Sulakyurt Belediye Başkan Adayı İsmail Bildik´in seçim bürosu açılışı önceki gün yapıldı. Partinin güçlü olduğu yerlerden biri olan Sulakyurt´ta Bildik´in seçim bürosu açılışına destek vermek amacıyla parti tam anlamıyla çıkarma yaptı. Sulakyurt´lu olan MHP Genel Merkez MYK üyesi Halil Öztürk, Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel´de açılış törenine katılarak Bildik´e genel merkezden destek vermeye çalıştılar.
 
Geniş katılım oldu
Açılış törenine MHP Kırıkkale İl Başkanı Seyit Ahmet Göçer, MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mustafa Pekdoğan, MHP Yahşihan Belediye Başkan Adayı Osman Türkyılmaz, diğer ilçe ve belde adayları ile parti yönetimi, ilçe sakinleri ve MHP´ye gönül veren bir çok kişi katıldı. Adeta bir miting havasında gerçekleştirilen açılış töreni, MHP´nin ilçede ne kadar güçlü olduğunu da göstermeye yetti.
 
Sizlere güveniyoruz
Açılış törenine katılan herkese teşekkür eden İsmail Bidik, "İlçemizi modern bir h9ale getirmek için sizlerin de desteği ile çok zor bir dönem bizi bekliyor. Ama her şeyin üstesinden gelecek ve bu güzel ilçeyi mamur hale getireceğiz" dedi. Törene katılan MYK Üyesi Halil Öztürk, "İlçemizi içinde bulunduğu bu durumdan kurtaracağız" derken, Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, ilçe sakinlerine seslendi ve "Sizlere İsmail kardeşimize destek olmaya davet ediyoruz ve güveniyoruz" dedi.
 
Gelin bu seçimi alalım
MHP İl Başkanı Seyit Ahmet Göçer, Sulakyurt´un gözden çok ırak kaldığını ve yatırım alamadığını söyleyerek, artık buna bir son verme zamanının geldiğini belirtti. MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mustafa Pekdoğan ise, "Bu seçimi her yerde almak zorundayız. Ülkenin ve yaşadığımız yerlerin durumu ortada. Gelin birlik olalım ve bu seçimi kazanalım" dedi. Seçim bürosu açılışından önce ve sonra MHP´liler vatandaşlarla sohbet edip onların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Büro açılışı görkemli şekilde yapılırken, MHP´nin ilçede gücünü de gösterdi.
Bu haber toplam 212255 defa okundu.

Bu yazıyı paylaşın

Diğer Haberler - Tüm Haberleri Göster

SON EKLENEN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANKET

2015 genel secimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz ?

Anket Sonuçları

ANKET

Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?

  • Çok Güzel
  • Güzel
  • İdare Eder
  • Kötü
Anket Sonuçları